KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Andırın Meslek Yüksekokulu

Ormancılık Ve Orman Ürünleri Programı-31.10.2019

    ORMANCILIK VE ORMAN ÜRÜNLERİ  PROGRAMI 2019--2020 GÜZ DÖNEMİ
1. SINIF ARA SINAV TARİHLERİ

Sınav Tarihi

Saat

Ders Adı

Sınav Yeri

Dersi Veren Öğr. Elemanı

11 Kasım 2019 Pazartesi

13.00

Toprak İlmi

OU1

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

11 Kasım 2019 Pazartesi

11.00

İlk Yardım(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Ragıp SARI

11 Kasım 2019 Pazartesi

09.00

Meslek Etiği(Seç.)

OU1

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

11 Kasım 2019 Pazartesi

11.00

Avcılık ve Turizm(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Ragıp SARI

11 Kasım 2019 Pazartesi

08.00

Yabanıl Meyveler(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

11 Kasım 2019 Pazartesi

09.00

Tarımsal Ormancılık(Seç.)

OU1

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

12 Kasım 2019 Salı

14.00

Genel Muhasebe

OU1

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

12 Kasım 2019 Salı

13.00

Yabancı Dili-1

OU1

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

13 Kasım 2019 Çarşamba

13.00

Atatürk İlkeleri ve İnk.Tarihi-1

OU1

Okt. Cafer BALARI

13 Kasım 2019 Çarşamba

14.00

Matematik

OU1

Öğr. Gör. Ragıp SARI

14 Kasım 2019 Perşembe

13.00

İş Sağlığı ve Güvenliği(Seç.)

OU1

Okt. Cafer BALARI

14 Kasım 2019 Perşembe

11.00

Orman Yangınları(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Ragıp SARI

14 Kasım 2019 Perşembe

08.00

Ekoloji(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

14 Kasım 2019 Perşembe

08.00

Orman Kaynakları Envanteri (Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

14 Kasım 2019 Perşembe

09.00

Kırsal Kalkınma(Seç.)

OU1

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

15 Kasım 2019 Cuma

13:30

Bilgisayar-1

LAB-2

Öğr. Gör. Ali AÇIKGÖZ

15 Kasım 2019 Cuma

14:30

Türk Dili-1

OU1

Okt. Cafer BALARI

18 Kasım 2019 Pazartesi

13.00

Açık Tohumlular(Gymnospermae)

OU1

Öğr. Gör. Ragıp SARI

19 Kasım 2019 Salı

13.00

Ölçme Bilgisi

OU1

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

 

    ORMANCILIK VE ORMAN ÜRÜNLERİ  PROGRAMI 2019--2020 GÜZ DÖNEMİ
2. SINIF ARA SINAV TARİHLERİ

Sınav Tarihi

Saat

Ders Adı

Sınav Yeri

Dersi Veren Öğr. Elemanı

11 Kasım 2019 Pazartesi

10.00

Dendrometri

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

11 Kasım 2019 Pazartesi

11.00

Halkla İlişkiler(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

12 Kasım 2019 Salı

10.00

Orman Ürünlerinden Faydalanma

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

12 Kasım 2019 Salı

09.00

Orman Ürünlerinin Pazarlanması(Seç.)

OU2

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

12 Kasım 2019 Salı

11.00

Doğa Fotoğrafçılığı(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

12 Kasım 2019 Salı

08.00

Ormancılık İş Bilgisi(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

12 Kasım 2019 Salı

08.00

Orman Kadastro Mülkiyeti(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

13 Kasım 2019 Çarşamba

10.00

Orman Hasılat Bilgisi

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

13 Kasım 2019 Çarşamba

08.00

Yöneylem Araşatırmaları(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

14 Kasım 2019 Perşembe

10.00

Orman Ekolojisi

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

14 Kasım 2019 Perşembe

11.00

Ormanda Biyolojik Mücadele(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

14 Kasım 2019 Perşembe

08.00

Ormancılık Muhasebesi(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

14 Kasım 2019 Perşembe

09.00

Diri Örtü (Seç.)

OU2

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

15 Kasım 2019 Cuma

10.00

Orman Kadastro Bilgisi

OU2

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

15 Kasım 2019 Cuma

11.00

Sosyal Ormancılık

OU2

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

18 Kasım 2019 Pazartesi

11.00

Kent Ormancılığı(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

18 Kasım 2019 Pazartesi

08.00

Ormancılıkta Teknoloji Kullanımı(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

18 Kasım 2019 Pazartesi

08.00

Odun Kusurları(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

18 Kasım 2019 Pazartesi

09.00

Orman Rekreasyonu(Seç.)

OU2

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

18 Kasım 2019 Pazartesi

10.00

Ormancılıkta Mekanizasyon

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

19 Kasım 2019 Salı

09.00

Doğa Koruma ve Silvikültür (Seç.)

OU2

Öğr.Gör. Şeyma YETİŞ

19 Kasım 2019 Salı

10.00

Silvikültürün Temel Esasları

OU2

Öğr.Gör.Şeyma YETİŞ