KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Andırın Meslek Yüksekokulu

Ormancılık Ve Orman Ürünleri Programı-13.01.2020

ORMANCILIK VE ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI 2019-2020 GÜZ DÖNEMİ 1. SINIF BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ

Sınav Tarihi

Saat

Ders Adı

Sınav Yeri

Dersi Veren Öğr. Elemanı

Gözetmen Öğr. Elemanı

20 Ocak 2020 Pazartesi

10.00

Kırsal Kalkınma(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

20 Ocak 2020 Pazartesi

10.00

Ekoloji(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

20 Ocak 2020 Pazartesi

10.00

Orman Kaynakları Envanteri (Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

20 Ocak 2020 Pazartesi

11.00

Tarımsal Ormancılık(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

20 Ocak 2020 Pazartesi

13.00

Toprak İlmi

OU1

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

20 Ocak 2020 Pazartesi

14.00

Ölçme Bilgisi

OU1

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

21 Ocak 2020 Salı

10.00

Meslek Etiği(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

21 Ocak 2020 Salı

11.00

Yabancı Dili-1

OU1

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

21 Ocak 2020 Salı

13.00

Matematik

OU1

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

22 Ocak 2020 Çarşamba

10.00

Açık Tohumlular(Gymnospermae)

OU1

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

22 Ocak 2020 Çarşamba

11.00

Orman Yangınları(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

22 Ocak 2020 Çarşamba

13.00

Avcılık ve Turizm(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

22 Ocak 2020 Çarşamba

14.00

İlk Yardım(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

23 Ocak 2020 Perşembe

10:00

Atatürk İlkeleri ve İnk.Tarihi-1

OU1

Okt. Cafer BALARI

Öğr. Gör. Ragıp SARI

23 Ocak 2020 Perşembe

11.00

İş Sağlığı ve Güvenliği(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Cafer BALARI

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

23 Ocak 2020 Perşembe

13.00

Bilgisayar-1

LAB_2

Öğr. Gör. Ali AÇIKGÖZ

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

24 Ocak 2020 Cuma

09.00

Türk Dili-1

OU1

Öğr. Gör. Cafer BALARI

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

24 Ocak 2020 Cuma

11.00

Genel Muhasebe

OU1

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

24 Ocak 2020 Cuma

13.00

Yabanıl Meyveler(Seç.)

OU1

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Ragıp SARI


ORMANCILIK VE ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI 2019-2020 GÜZ DÖNEMİ 2. SINIF BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ

Sınav Tarihi

Saat

Ders Adı

Sınav Yeri

Dersi Veren Öğr. Elemanı

Gözetmen Öğr. Elemanı

20 Ocak 2020 Pazartesi

09.00

Sosyal Ormancılık

OU2

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

20 Ocak 2020 Pazartesi

10.00

Orman Rekreasyonu(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

20 Ocak 2020 Pazartesi

10.00

Ormancılıkta Teknoloji Kullanımı(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

20 Ocak 2020 Pazartesi

11.00

Odun Kusurları

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

20 Ocak 2020 Pazartesi

11.00

Diri Örtü (Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

21 Ocak 2020 Salı

09.00

Orman Kadastro Bilgisi

OU2

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

21 Ocak 2020 Salı

10.00

Doğa Koruma ve Silvikültür (Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

21 Ocak 2020 Salı

11.00

Orman Ürünlerinin Pazarlanması(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

21 Ocak 2020 Salı

14.00

Silvikültürün Temel Esasları

OU2

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

Öğr. Gör. Ragıp SARI

22 Ocak 2020 Çarşamba

10.00

Kent Ormancılığı(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

22 Ocak 2020 Çarşamba

11.00

Dendrometri

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

22 Ocak 2020 Çarşamba

13.00

Orman Ürünlerinden Faydalanma

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

22 Ocak 2020 Çarşamba

14.00

Ormanda Biyolojik Mücadele(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

23 Ocak 2020 Perşembe

11:00

Orman Hasılat Bilgisi

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

23 Ocak 2020 Perşembe

09.00

Doğa Fotoğrafçılığı(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

23 Ocak 2020 Perşembe

10.00

Halkla İlişkiler(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

23 Ocak 2020 Perşembe

13.00

Orman Ekolojisi

OU2

Öğr. Gör. Ragıp SARI

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

24 Ocak 2020 Cuma

10.00

Ormancılıkta Mekanizasyon

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr.Gör.Şeyma YETİŞ

24 Ocak 2020 Cuma

13.00

Yöneylem Araşatırmaları(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

24 Ocak 2020 Cuma

14.00

Ormancılık İş Bilgisi(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

24 Ocak 2020 Cuma

14.00

Orman Kadastrosu ve Mülkiyeti

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ

24 Ocak 2020 Cuma

15.00

Ormancılık Muhasebesi(Seç.)

OU2

Öğr. Gör. Tekin BOYRAZ

Öğr. Gör. Ragıp SARI