KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Andırın Meslek Yüksekokulu

Staj Duyurusu-01.06.2020

STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE !!!


Ø Öğrenciler; 15 Haziran  – 11 Eylül 2020 tarihleri arasında yaz stajlarını yapabilirler. Staj başlama ve bitiş tarihlerini özellikle belirterek 30 iş günü olacak şekilde (Resmi Tatiller Haric) Resmi Kurumlarda 5 gün, Özel Kurumlarda 6 gün olarak hesaplanabilir.


Ø Staj Defterlerini Yüksekokulumuzdan temin edebilirler. Ya da staj defterini indirmek için tıklayınız.


Ø Öğrenciler, Staj Sözleşme Formlarını onaylı ve imzalı olarak eksiksiz bir şekilde doldurarak, öğrenci işleri birimine elden teslim, posta yoluyla veya andirinmyo@ksu.edu.tr mail adresine gönderebilirler. 


Ø Mail adresine gönderme yaparken Cep telefonundan resminin çekilerek mail atılması halinde gelen evrakın çıktısı okunmamaktadır. Bunun için cep telefonuna indirilen (scanner) programı ile tarama yapılarak, ya da doğrudan tarayıcıdan taratıp Yüksekokulumuz mail adresine göndermeleri gerekmektedir.


Ø Ücretli staj yapacak öğrencilerin, staj ücreti talep etmeleri için, staj yapmış oldukları iş yerlerinden kendi adına ve kendi hesabına “Öğrenci Staj Ücreti”  ödemesi yazılarak yapılan ödeme dekontunun Yüksekokulumuza ibraz etmeleri gerekmektedir.


Ø Sigorta girişleri Kurumumuz tarafından yapılacağından, öğrencilerimizin staj sözleşme formlarını staj başlama tarihinden en az 1 hafta önce Yüksekokulumuza ulaştırmaları gerekmektedir.


Ø Staj not giriş tarihleri: 06 Temmuz – 16 Ekim 2020 olarak belirlenmiştir.