KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Andırın Meslek Yüksekokulu

İlçemiz Kaymakamlığına Vekaleten Atanan Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Cuma EMEÇ’e Hayırlı Olsun Ziyareti-15.10.2021

Üniversitemiz Rektör yardımcısı Prof. Dr. Kadir SALTALI, Okul Müdürümüz Prof. Dr. Kenan Sinan DAYISOYLU, Ziraat Fakültesi öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Yusuf NİKPEYMA, Okulumuz Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ PEHLİVAN ve Öğr. Gör. Lütfi ERBAP ile Meslek Yüksekokulumuz sekreteri Şeref KAHVECİ, 19 Ağustos 2021 tarih ve 2021/412 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile İlimize Vali Yardımcısı olarak atanan, aynı zamanda İlçe Kaymakamlık görevini vekaleten yürüten Cuma EMEÇ’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Andırın Meslek Yüksekokulunda yürütülen faaliyetler, bölümler ve programlar, okul öğrencilerinin başta barınma sorunları olmak üzere ihtiyaç duydukları diğer konular ele alındı. Andırın Kaymakamlığı ile yürütülebilecek potansiyel işbirliği ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Görüşmelerden ve verilen bilgilerden memnuniyet duyduğunu belirten Sayın EMEÇ, “Meslek Yüksekokulumuz için elimizden gelen desteği sürdürmeye devam edeceğiz” diyerek en kısa zamanda iadeyi ziyarette bulunacağını ifade etti.