KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Andırın Meslek Yüksekokulu

Andırın Meslek Yüksekokulundan İlçe Sağlık Müdürlüğüne ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne Ziyaret-21.10.2021

Okul Müdürümüz Prof. Dr. Kenan Sinan DAYISOYLU, Okulumuz Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Şeyma YETİŞ PEHLİVAN ve Öğr. Gör. Lütfi ERBAP ile Meslek Yüksekokulumuz sekreteri Şeref KAHVECİ, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gonca ÇÖMEZ’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında, Okul Müdürümüz DAYISOYLU, Covid-19 Pandemi sürecinde yapılan çalışmalar için sağlık çalışanlarına fedakarca çalışmalarından dolayı teşekkür ederek görevlerinde kolaylıklar diledi.

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gonca ÇÖMEZ ise gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.Ziyaretler kapsamında daha sonra İlçe Tarım ve Orman Müdürü Uğur ADSAY makamında ziyaret edildi. Sayın ADSAY ile yapılan görüşmede Andırın İlçesi için hayvancılık ve tarımın önemi vurgulandı. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Meslek Yüksekokul işbirliği ile yerel yetiştiricilerin ve tarım üreticilerinin desteklenmesinin önemine değinildi.

Ayrıca Meslek Yüksekokulu olarak kendilerini ziyaretlerinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Uğur ADSAY ise her konuda işbirliğine açık olduklarını vurguladı.